Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wsCMS/admin/includes/Validator.php on line 169

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wsCMS/admin/includes/Validator.php on line 169

O nas

Firma została założona we wrześniu 1988 roku. Działalność warsztatu rozpoczęła się od produkcji plastikowych zabawek dla spółdzielni zabawkarskiej.

W 1990 r. podjęliśmy kolejną produkcję z tworzyw sztucznych, tym razem dla Winiarni Ostrowin. Była to pierwsza wysoko nakładowa produkcja, a produktem był korek winiarski.

W 1992 zwiększyliśmy możliwości firmy i ofertę o dział narzędziowni, dzięki któremu możemy wykonywać formy wtryskowe do własnego użytku jak i na zamówienie.

Od 1994 roku współpracujemy ze Spółdzielnią im. Kopernika, dzisiaj funkcjonującą pod nazwą Spinko. Produkujemy dla nich podzespoły z tworzyw sztucznych, do okuć okiennych.

W roku 2000 wprowadziliśmy firmę w nowe tysiąclecie wzbogacając narzędziownię o maszyny CNC. Początkowo frezowaliśmy żeliwne elementy do motoryzacji na zlecenie Firmy Ferpol. W 2003 roku jednak zaangażowaliśmy cały dział w produkcję elementów stołów mocujących wiązki kablowe, a również elementy testerów do testowania wiązek kablowych dla japońskiej firmy Sumitomo Electric Wiring Systems, oddziału SEWS-Polska.

Również w 2003 roku rozpoczęliśmy produkcję elementów z tworzyw sztucznych do okuć okiennych dla firmy Wink Haus.

W roku 2004 stworzyliśmy nową usługę, by móc wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym klientom: tworzenie wirtualnych jak i rzeczywistych modeli przedprodukcyjnych. Usługę tą oparliśmy na skanowaniu elementów trójwymiarowych w celu ich odtworzenia lub wykorzystania ich kształtu do nowego produktu, w programach komputerowych takich jak: PowerShape, CopyCad, SolidWorks. Posiadamy również technologię form silikonowych i odlewów żywicznych pozwalającą na prowadzenie krótkich serii produkcyjnych.

W roku 2008 oddaliśmy do użytku nowy obiekt o łącznej powierzchni 1200 m/2. Nowa, większa przestrzeń do pracy umożliwiła zakup dwóch drążarek Charmilles - wgłębnej i drutowej

W 2010 r. uruchomiliśmy własną produkcję stołów do montażu i testowania wiązek kablowych.


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X